548980-2025 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Trygghetslarm och trygghetsskapande teknik till särskilt boende
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrygghetslarm och trygghetsskapande teknik till särskilt boende
BeskrivningHabo kommun ska upphandla trygghetslarm och trygghetsskapande teknik till särskilt boende.
Intern identifierare25/27
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000