549013-2020 - ÄndringSverige-Köping: Reparation och underhåll av hissar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling avseende Hiss-service
Referensnummer: VMKF-U 2020.85
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50740000 Reparation och underhåll av hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
Dessa uppgifter utgör inte underlag för anbud utan tjänar enbart för översiktlig orientering.
Uppdraget utgörs av två delar. Dels huvuduppdraget i form av fullserviceuppdrag och dels en kompletterande uppdragsdel utöver fullserviceuppdraget. Beställaren avser att ingå avtal med en leverantör för uppdragets utförande.
Ytterligare uppgifter om uppdraget framgår av bifogade handlingar.