549201-2018 - Frivillig förhandsinsynSverige-Göteborg: Avfallsförbränning
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallsförbränning vid revisionsstopp och temporärt överskottsavfall
Referensnummer: 0349/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90513300 Avfallsförbränning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling/direkttilldelning avseende tjänster för förbränning av avfall.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen