See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nobbing line with automatic infeed for pelagic fish
Beskrivning: Nobbing line with automatic infeed for pelagic fish
Intern identifierare: C 2024-0703
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General requirements
Beskrivning: Nobbing line with automatic infeed for pelagic fish.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tenderer's suitability
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: European Single Procurement Document