5494-2020 - ÄndringSverige-Visby: Banktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Finansiella tjänster
Referensnummer: RS 2019/752
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Finansiella tjänster för Region Gotland och de kommunala bolagen.
Tjänsterna är uppdelade i flera delar och de är
Del 1 - Koncernkonto med kredit,betalningsförmedling, Swish företag internetbank, löneutbetalning, kreditkort, e-faktura till privatkund samt bankID
Del 2 - Betalterminaler, kortinlösen samt Swish Handel
Del 3 - Inköpskort
Del 4 - Förutbetalda kort
Del 5 - Utbetalningstjänst
Beskrivning
Finansiella tjänster för Region Gotland och de kommunala bolagen. Tjänsterna är uppdelade i flera delar och de är Del 1 - Koncernkonto med kredit,betalningsförmedling, Swish företag internetbank, löneutbetalning, kreditkort, e-faktura till privatkund samt bankID Del 2 - Betalterminaler, kortinlösen samt Swish Handel Del 3 - Inköpskort Del 4 - Förutbetalda kort Del 5 - Utbetalningstjänst