2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Akutambulanser Kat II-III, Region Norrbotten
Beskrivning: Se upphandlinsdokument
Intern identifierare: 25/118
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000