549489-2024 - Resultat
Sverige – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Möbler till Kävlinge
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMöbler till Kävlinge
BeskrivningUpphandling av möbler till polishuset i Kävlinge.
Intern identifierareA285.805/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39100000 Möbler, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39130000 Kontorsmöbler, 39515000 Gardiner, draperier, gardinkappor och rullgardiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMöbler till Kävlinge