549512-2019 - ÄndringSverige-Linköping: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Återbrukade möbler och inredning
Referensnummer: 114-14361-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Allmän beskrivning och syfte
Syftet med upphandlingen är att tillgodose Länsstyrelsens behovet av återbrukade möbler.
Detaljerad beskrivning av produkt/tjänst framgår i avsnitt ”Kravspecifikation”.