See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon
Beskrivning: 4st fordon.
Intern identifierare: A122/25
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Intern identifierare: 1689871-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1)
Intern identifierare: 1689872-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Beskrivning: 4 st fordon.
Intern identifierare: 1689873-2