See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning Stöd och Omsorg. Arvika, Eda och Årjängs kommuner
Beskrivning: Bemanning inom stöd och omsorg. Gäller tre kommuner, Arvika, Eda och Årjängs kommuner
Intern identifierare: Dnr 2025-110
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Bemanningspersonal Stöd och Omsorg
Beskrivning: Se anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1650759-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantören kvalificering
Beskrivning: se anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1650760-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sjuksköterskor
Intern identifierare: 1650761-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Socialsekreterare/ Biståndsbedömare
Intern identifierare: 1650762-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: LSS-Handläggare
Intern identifierare: 1650763-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Fysioterapeut/ Sjukgymnast
Intern identifierare: 1650764-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Arbetsterapeut
Intern identifierare: 1650765-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: LSS-Handläggare med IBIC kompetens
Intern identifierare: 1650766-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Biståndsbedömare/Socialsekreterare med kompetens inom äldreomsorg
Intern identifierare: 1650767-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Generellt krav
Intern identifierare: 1655868-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Enhetschef
Intern identifierare: 1664858-10
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Skolläkare
Intern identifierare: 1677512-11
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Skolpsykolog
Intern identifierare: 1677513-12