549727-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialt arbete – TI 2024-1232 Personlig assistans på entreprenad
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1232 Personlig assistans på entreprenad
BeskrivningPersonlig assistans på entreprenad
Intern identifierare24/73
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande inom sociala tjänster.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del