Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Leveransplats
Ort: Alingsås
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde