549878-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning) – Service mm på portar, grindar och slag-skjutdörr
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelService mm på portar, grindar och slag-skjutdörr
BeskrivningAvtalet omfattar köp, installation, service, underhåll, reparationer och årlig kontroll på kommunens fastighetsbestånd.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPris slag och skjutdörrar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109789:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPris portar och grindar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109789:Lot:2