Region Kronoberg avser att genomföra en upphandling av patientnära glukosmätare. I syfte att lära oss mer om vilka aktörer som finns på marknaden och vad de kan erbjuda vill vi bjuda in till denna hearing.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning, 33615000 Diabetesmedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen