549935-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdstjänster – Yttre drift Lund
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelYttre drift Lund
BeskrivningEntreprenaden omfattar drift och underhåll av utemiljön m.m., kring Region Skånes fastigheter på driftområde Lund.
Intern identifierare2024-FA000154
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000