Mälarenergi rustar inför framtidens utmaningar och upphandlingens syfte är att säkerställa tillgången till professionell kompetens och resurser som stöd i samband med olika former av ledar-, team- och medarbetarutveckling samt coaching.
Mälarenergi är i en utvecklingsfas där förtydligande kring ledarskapsbeteenden, ledarskapsförmågor och personligt ledarskap är under utveckling.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79633000 Personalutveckling, 79990000 Diverse företagstjänster, 80500000 Utbildningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen