54998-2019 - ResultatSverige-Uppsala: Traktorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Traktor
Referensnummer: SLU ua 2018.2.4.4-202
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
16700000 Traktorer
II.1.4.
Kort beskrivning
SLU inbjuder er att lämna anbud på denna upphandling gällande en (1) traktor till jordbruksarbete med försöksinriktning. Anbud ska vara på svenska.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
16000000 Jordbruksmaskiner, 34390000 Traktortillbehör
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen