See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbränning av rest- och grovavfall
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal avseende förbränning av rest- och grovavfall. Upphandlingen är uppdelad i olika anbudsområden som beskrivs närmare i UHD.
Intern identifierare: 2024-00091
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000