550302-2018 - ResultatSverige-Gislaved: Säckar och påsar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Matavfallspåsar
Referensnummer: 18-969-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18930000 Säckar och påsar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Papperspåse för hushåll
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Papperspåse/Matavfallssäck 45 liter för verksamheter
Del nr: 2
Avfallshållare/påshållare till papperspåse/matavfallssäck 45 liter
Del nr: 3