550332-2024 - Resultat
Sverige – Gatläggningsmaterial – Markbeläggning och natursten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMarkbeläggning och natursten
Beskrivning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44113100 Gatläggningsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89193:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44113140 Gatsten