550338-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – System- och stödtjänster – Support och underhåll av Smart ID digital access component (HAG)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSupport och underhåll av Smart ID digital access component (HAG)
BeskrivningBeställarens behov av tilläggslicenser, support och underhållsavtal av smart ID Digital Access component (Hybrid Access Gateway) från Nexus Group.
Intern identifierareKLF 2024/807
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSupport och underhåll av Smart ID digital access component (HAG)