550372-2019 - ÄndringSverige-Skärholmen: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vinterväghållning på parkvägar inom Skärholmens stadsdelsnämnd
Referensnummer: SKHLM 2019/436
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Vinterväghållning på parkvägar inom Skärholmens stadsdelsnämnd i Stockholms stad.