550381-2022 - ÄndringSverige-Karlskrona: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetsskapande teknik Ordinärt boende i Blekinge 2022
Referensnummer: KS2022/5006 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsinbjudan
De fem Blekinge kommunerna företräds av Karlskrona kommun i denna samordnade upphandling.
Vi inbjuder till att lämna anbud avseende Trygghetsskapande teknik Ordinärt boende i Blekinge 2022 .
Tjänsten
Upphandlingen avser Trygghetsskapande teknik i ordinärt boende med ansvar för larmkedjan