2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal underhållstjänster lokalnät och luftledningsnät
Beskrivning: Ramavtal för tjänster avseende underhåll av lokal- och luftledningsnät.
Föregående meddelande: 012146-2023
Intern identifierare: 23/94
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000