2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för elektronisk handel 2024
Beskrivning: Genom denna inbjudan ges möjlighet att inlämna ansökan om att få delta i Region Västernorrlands upphandling av ett System för e-handel och fakturahantering.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101597:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem, 48444100 Faktureringssystem