2. Förfarande
Förfarande
Titel: En (1) erfaren projektingenjör
Beskrivning: En projektingenjör, resurskonsult med stationeringsort Gävle och en beläggningsgrad av 100%.
Intern identifierare: KOM-419980
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: En (1) erfaren projektingenjör