550555-2020 - ÄndringSverige-Växjö: Gaser för medicinskt bruk
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medicinska gaser
Referensnummer: 20RGK300
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24111500 Gaser för medicinskt bruk
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Medicinska gaser (centralgas, gasflaskor)