2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för Stegar med tillbehör
Beskrivning: Upphandlingens avser ramavtal för stegar med tillbehör avsedda att användas vid exempelvis: kriser, katastrofer, höjd beredskap eller vid andra insatser i Sverige, EU samt övriga världen.
Intern identifierare: 25/152
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44423200 Stegar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000