550747-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Larm- och bevakningstjänster
Referensnummer: EBM 2023-698
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ekobrottsmyndigheten har behov av ett ramavtal för larm- och bevakningstjänster.