2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI – instrument för cellseparationer av hematopoetiska stamceller samt startmaterial till CAR-T tillverkning
Beskrivning: RFI för instrument för cellseparationer av hematopoetiska stamceller samt startmaterial till CAR-T tillverkning
Intern identifierare: UPPH2025-00025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33194000 Apparatur och instrument för transfusion och infusion