550955-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laparoskopiutrustning – Lapraskopistapel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLapraskopistapel
BeskrivningMT, operation, endoskopi
Intern identifierareIN-IN23-0459
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33164000 Laparoskopiutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del (1)