551110-2025 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Fastighetsnära Insamling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsnära Insamling
BeskrivningUpphandlingen omfattar följande tjänster, insamling, transport och omhändertagande av avfall från verksamheter inom kommunen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110590:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90500000 Avfallstjänster