551195-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – RFI PET/DT-system
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI PET/DT-system
BeskrivningRFI (Request for information) Behov av 2st PET/DT-system på SU som kommer att bytas ut under 2027-28
Intern identifierareRS 2025-04027
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar