Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fakturadistribution
Referensnummer: 18/7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79999200 Fakturering
II.1.4.
Kort beskrivning
Fakturadistribution med tillämpliga betalningssätt.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48000000 Programvara och informationssystem, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48444100 Faktureringssystem, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 72300000 Datatjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen