2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till hearing avseende strategisk licenspartner (RFI)
Beskrivning: RFI
Intern identifierare: 24RS8943
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd