II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 371 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Koncessionen är uppdelad i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 66000000 Finans- och försäkringstjänster