2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intensivvårdsventilatorer
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal till Region uppsala gällande intensivvårdsventilatorer.
Intern identifierare: UPPH2025-00364
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter (2)
Beskrivning: Intensivvårdsventilatorer
Intern identifierare: 1782597-0
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1782598-1