Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System för bidrag och bokning
Referensnummer: KSN-2022-03174
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72268000 Tillhandahållande av programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av system för bidrag och bokning.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48219300 Programvara för administration, 48445000 Programvara för kundhantering, 48463000 Programvara för statistik, 48810000 Informationssystem, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster