See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhåll sprinkleranläggningar
Beskrivning: Service och underhåll av kommunens utrustning av sprinklersystem. Bifogat finns besiktningsintyg för att kunna se vilken typ av anläggning som är installerad i de olika fastigheterna.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104553:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44115500 Sprinklersystem, 45343230 Installation av sprinklersystem