551599-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal bygg Vallonbygden
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster - Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal bygg Vallonbygden
BeskrivningRamavtal för byggnadsarbeten inom Vallonbygdens fastighetsbestånd
Intern identifierareDNR 26.01
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste kännetecken.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000