2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för kollo
Beskrivning: Upphandlingen avser ett systemstöd för kollo.
Intern identifierare: KUL 2025/1657
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48445000 Programvara för kundhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Systemstöd för kollo