Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-2022 Profilprodukter till Södertälje kommun och Telge AB
Referensnummer: 19/79
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Profilprodukter till Södertälje kommun och Telge AB
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18530000 Presenter och priser, 22459100 Reklamdekaler och -klistermärken, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen