Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Leveransplats
Postadress: Stämpelgatan 1
Ort: Borås
Postnummer: 504 64
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)