2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-kringutrustning 2023
Beskrivning: Upphandlingen omfattar att tillhandahålla it-kringutrustning enligt vad som framgår av upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: SF 2023/563
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30233000 Lagringsmedier och läsenheter, 30237000 Delar och tillbehör till datorer, 30237200 Datortillbehör, 32321200 Audiovisuell utrustning, 32321300 Audiovisuellt material, 32342100 Hörlurar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: IT-kringutrustning 2023