Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Leveransplats
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)
Land: Sverige
Kompletterande information: .