551889-2023 - ÄndringSverige-Karlskrona: Insulin
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Insulinpumpar 2023
Referensnummer: RB2023-0164
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33615100 Insulin
II.1.4.
Kort beskrivning
Inulinpumpar