Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom
Leveransplats
Postadress: Sälen centrum
Ort: Sälen
Postnummer: 78067
Del av land (NUTS): Dalarnas län (SE312)