551937-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gräsklippare – Åkbara gräsklippare med hytt, 3 st.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅkbara gräsklippare med hytt, 3 st.
BeskrivningÅkbara gräsklippare med hytt, 3 st
Intern identifierare2024-69
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16311000 Gräsklippare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelLägsta pris