2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling kommunförsäkring
Beskrivning: Upphandling av försäkringar gällande egendom-, ansvar- motorfordonsförsäkring och olycksfallsförsäkring
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66500000 Försäkrings- och pensionstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000