2. Förfarande
Förfarande
Titel: Analys av tallvedsnematoder
Beskrivning: Diagnosverksamhet för analys av förekomst av Bursaphelenchus xylophilus (tallvedsnematod) och B. mucronatus. Uppskattat värde inklusive eventuella optioner är 3 000 000 SEK. Uppgiften om volym är bara en vägledning och kan därför komma att variera under avtalstiden.
Intern identifierare: 6.4.11-19014/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000